بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید

اهدای زمین رایگان به یک خانواده عشایری با 5 معلول

تاریخ ارسال : 1402/10/24

اهدای زمین رایگان به یک خانواده عشایری با 5 معلول

در راستای بازدیدهای میدانی مسئولین اداره کل امور عشایر و سپاه عشایر استان فارس و با پیگیری‌های صورت‌گرفته واحد توان‌خواهان اداره کل امور عشایر فارس از وضعیت و خدمات ارائه شده به توان‌خواهان عشایری، مسائل و مشکلات خانواده شهید داراب جرکانی از عشایر بخش ارژن، احصا شد.

 باتوجه‌به اینکه خانواده معزز شهید جرکانی دارای ۵ معلول توان‌خواه است، طبق رایزنی‌های اداره کل امور عشایر با اداره کل بهزیستی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یک قطعه زمین مسکونی از طرح ملی مسکن در روستای سجادیه منطقه اسکان‌یافته عشایری گیاهزار دشت ارژن به آنها اهدا شد و بازدید و کلنگ‌زنی احداث آن نیز با حضور مسئولین صورت گرفت.
مدیرکل امور عشایر فارس در این مراسم گفت: خانواده شهدا نور چشم ملت ایران بوده و وظیفه همه مسئولان و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ارج‌نهادن و ارائه خدمات به این عزیزان است. 
کریمی در ادامه افزود: باتوجه‌به پیگیری‌های صورت‌گرفته واحد توان‌خواهان اداره کل و هماهنگی‌های صورت‌گرفته بهزیستی استان حدود هزار و ۸۰۰ توان‌خواه عشایری در استان فارس شناسایی شده‌اند که این زمین نیز در راستای طرح‌های حمایتی اداره کل به خانواده شهید جرکانی اهدا شد. 
هوشیار، مدیرکل بهزیستی استان فارس نیز در این برنامه گفت: امیدواریم در راستای وظایف سازمانی و ارج‌ نهادن به خانواده معزز شهدا و هواخواهان عشایری، امورات مرتبط با جامعه عشایر استان به بهترین نحو انجام شده و خدمات‌رسانی به‌صورت ویژه صورت پذیرد. 
شکوهی، فرمانده سپاه عشایر فارس نیز، در ادامه این برنامه گفت: کلنگ‌زنی این زمین، نتیجه کار جهادی مسئولانی است که وظیفه سازمانی خود را به نحو احسن به سرانجام رساندند. 
در انتهای این مراسم نیز، رنجبر، بخشدار ارژن گفت: تلاش می‌کنیم دراسرع‌ وقت کار ساخت‌وساز این قطعه زمین آغاز گردد. 

موضوع خبر :
  • اهدای
  • زمین
  • رایگان
  • یک
  • خانواده
  • عشایری
  • 5
حوزه متولی :
  • معاونت توسعه و عمران روستایی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد اهدای زمین رایگان به یک خانواده عشایری با 5 معلول چیست؟

سوال: