بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
5 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

500 خانواده دارای بیمار پروانه‌ای صاحب سرپناه می‌شوند

تاریخ ارسال : 1402/10/17

500 خانواده دارای بیمار پروانه‌ای صاحب سرپناه می‌شوند

مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب 100 امام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در قالب تفاهمنامه سه جانبه ساخت مسکن برای 500 خانوار دارای بیمار پروانه ای در کشور اجرایی می شود.

فرهاد خاکی پور در نشست منطقه ای مسئولان حساب ۱۰۰ امام بنیاد مسکن منطقه شمالغرب کشور در اردبیل اظهار کرد: این تفاهمنامه بین بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و بهزیستی به امضا رسیده تا با شناسایی بیماران پروانه ای که تحت پوشش بهزیستی بوده و یا از خدمات این نهاد بهره مند نیستند، صاحب مسکن شوند.

وی خاطرنشان کرد: در گام نخست ۵۰۰ خانواده دارای بیمار پروانه ای صاحب سرپناه شده و دغدغه این خانواده ها از بابت مسکن رفع می شود.

مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با قدردانی از میزبانی اردبیل در نشست منطقه ای مدیران دفاتر حساب ۱۰۰ امام بنیاد مسکن شمالغرب کشور بیان کرد: ما نقطه نظرات اصلاحی همکاران را در جلسه هیئت امنای حساب ۱۰۰ مطرح می کنیم تا شاهد گره گشایی از مشکلات موجود و رفع خلاها باشیم.

خاکی پور ادامه داد: در ۹ ماهه امسال ۶۹ درصد بیش از تعهدمان در این نهاد انقلابی کارها و برنامه های پیش بینی شده را به پیش بردیم و امیدواریم تا پایان سال به همه اهداف خود در این راستا دست یابیم.

وی افزود: در این ۹ ماه بالغ بر ۱۶۷ میلیارد تومان کمک های مردمی در کشور به صورت نقدی جمع آوری شده است.

مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از جمع آوری ۶۳ میلیارد تومان کمک های غیرنقدی خیرین و آحاد مردم برای حساب ۱۰۰ امام خبر داد و تصریح کرد: ۲۲ هزار مترمربع در شهرها و روستاها به این حساب هبه شده است که ارزش ریالی آن ۵۰ میلیارد تومان است.

بهره مندی تمام خانواده های دو معلول و بیشتر از مسکن

خاکی پور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در کنار کمک های مردمی ما از ظرفیت کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنایع بزرگ در قالب مسئولیت اجتماعی بری مساعدت به حساب ۱۰۰ امام بهره گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از دستورالعمل های قبلی اصلاح و آسیب ها رفع شده تا ما بتوانیم جذب کمک های مردمی را به سهولت شاهد باشیم.

مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: در کشور ۱۴ هزار و ۲۰۰ واحد مسکن با محوریت انجمن خیرین مسکن ساز که بازوی توانمند حساب ۱۰۰ امام بودند برای خانواده های دو معلول و بیشتر احداث و تحویل داده شده است.

خاکی پور بیان کرد: این واحدها با همکاری بهزیستی، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی حضرت امام احداث شده و قرار است ۴ هزار واحد جدید نیز به مرحله عملیاتی برسد.

منبع خبر:
  • خبرگزاری مهر
موضوع خبر :
  • 500
  • خانواده
  • دارای
  • بیمار
  • پروانه‌ای
  • صاحب
  • سرپناه
اشخاص :
  • مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب 100 امام بنیاد
حوزه متولی :
  • حوزه ریاست
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد 500 خانواده دارای بیمار پروانه‌ای صاحب سرپناه می‌شوند چیست؟

سوال: