بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
3 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

افتتاح پروژه های بنیاد مسکن همزمان با سفر رئیس جمهور به زنجان در 16 دی‌ماه

تاریخ ارسال : 1402/10/11

افتتاح پروژه های بنیاد مسکن همزمان با سفر رئیس جمهور به زنجان در 16 دی‌ماه

از جمله برنامه‌هایی که رئیس جمهور و وزیران همراه در استان زنجان در طول سفر به این استان در روز 16 دی ماه خواهند داشت افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های مهم در بخش‌های مختلف است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به دور دوم سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان زنجان اشاره کرد و گفت: همزمان با دومین سفر ریاست محترم جمهوری و هیات دولت به استان زنجان، برخی پروژه‌های بنیاد مسکن استان زنجان بصورت متمرکز افتتاح و یا آغاز عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

رضا خواجه‌ای از افتتاح ۶۷۵ هزار متر مربع زیرسازی و آسفالت‌ریزی معابر ۱۷۵ روستای استان به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و‌ مشارکت دهیاری در این ایام خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر 296 میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی یادآور شد: همچنین، بهره‌برداری از ۴‌هزار واحد مسکونی روستایی با اعتباری بالغ بر 8 هزار میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های این نهاد می باشد.

خواجه‌ای با بیان اینکه، در این ایام با حضور مسئولین کشوری، عملیات اجرایی آماده‌سازی ۱۰ هزار قطعه زمین روستایی در راستای طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان آغاز خواهد شد، تصریح کرد: تأمین اراضی در روستاها جهت ساخت منازل مسکونی و تداوم تولید، تثبیت جمعیت روستایی و حتی مهاجرت معکوس به روستاها در دستور کار قرار دارد و هدف اصلی از واگذاری زمین در روستاها، تشویق مردم بخصوص مهاجران روستایی برای بازگشت به روستاهاست.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: از اهداف کلان همه کشورها در تحقق توسعه پایدار، توجه به روستاها است، چرا که تحقق موضوع‌هایی نظیر،امنیت غذایی،بازسازی توان اقتصادی و بهره گیری از ظرفیت‌های تولیدی در گرو توجه به روستاها است.

 

منبع خبر:
  • روابط عمومی بنیاد مسکن
موضوع خبر :
  • طرح هادی
  • عمران روستایی؛زنجان
  • سفر رییس جمهور
  • افتتاح پروژه
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • حوزه ریاست
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (3)

نظر شما در مورد افتتاح پروژه های بنیاد مسکن همزمان با سفر رئیس جمهور به زنجان در 16 دی‌ماه چیست؟

سوال: