بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
3 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

کلیه روستاهای پارس‌آباد دارای طرح هادی است

تاریخ ارسال : 1402/09/18

کلیه روستاهای پارس‌آباد دارای طرح هادی است

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: با چهار میلیارد تومان اعتبار, تمامی روستاهای شهرستان پارس‌آباد دارای طرح هادی شدند.

حامد کیخسروی در آئین واگذاری و تحویل اسناد مالکیت املاک مسکونی متصرفان محدوده‌نشین شرکت‌های کشت و صنعت مغان و پارس، اظهار کرد: این آئین در راستای برنامه اسکان عشایر و بهره‌برداران ۴۲ روستا و قشلاق شهرستان پارس‌آباد اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به پروسه واگذاری اسناد برای روستاییان محدوده‌نشین کشت و صنعت مغان و پارس و قشلاقات این شهرستان تصریح کرد: از پیگیری‌های مجدانه استاندار اردبیل، رئیس کل دادگستری، فرمانداری شهرستان پارس‌آباد، جهاد کشاورزی و ثبت اسناد و املاک در این راستا تقدیر می‌کنیم.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل با بیان اینکه بنیاد مسکن در تلاش است تا در تمام شهرستان‌ها و روستاها طرح‌های هادی را اجرایی کند، گفت: با اعتبار چهار میلیارد تومان تمام روستاهای شهرستان پارس‌آباد دارای طرح هادی شدند و نقشه‌های اسنادی برای آنها تهیه شده است.

کیخسروی افزود: از سال ۹۹ طبق هیأت دولت صدور این اسناد بر عهده بنیاد مسکن گذاشته شد و امروز شاهدیم با اجرای طرح حدنگاری و کاداستر و کارشناسی‌های انجام شده، تمام این روستاها دارای سند مالکیت شدند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل اظهار امیدواری کرد؛ با صدور سند برای روستاهای شهرستان پارس‌آباد و متصرفان محدوده‌نشین کشت و صنعت مغان امکان ساخت و ساز و اخذ وام‌های روستایی در راستای مقاوم‌سازی، بهسازی و بازسازی مساکن روستایی فراهم شود.

منبع خبر:
  • خبرگزاری مهر
موضوع خبر :
  • طرح هادی
  • اردبیل
  • بنیادمسکن
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • معاونت توسعه و عمران روستایی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد کلیه روستاهای پارس‌آباد دارای طرح هادی است چیست؟

سوال: