بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
3 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

اجرای فونداسیون هزار و 661 واحد طرح نهضت ملی مسکن در ایلام

تاریخ ارسال : 1402/08/20

اجرای فونداسیون هزار و 661 واحد طرح نهضت ملی مسکن در ایلام

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام گفت: تاکنون فونداسیون یک هزار و 661 واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای مختلف این استان اجرایی شده است.

  اظهار کرد: سهمیه چهار ساله اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام در طرح نهظت ملی مسکن ۱۲ هزار و ۸۸۱ واحد است که عمده این پروژه‌ها در سطح شهر ایلام احداث خواهد شد.

وی با اشاره به وضعیت چگونگی پروژه های مسکن ملی در استان، افزود: تاکنون برای یک هزار و ۶۶۳ واحد نیز با بانک‌های استان عقد قرارداد شده و برای ۹۴۱ اسکلت و سقف اجرا شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام یادآور شد: تعداد واحدهای در مرحله اجرای فونداسیون، یک هزار و ۶۶۱ واحد بوده و تعداد ۲۴۱ واحد نیز در مرحله اجرای دیوار چینی و سفت کاری قرار دارد.

محبی تاکید کرد: زمین مورد نیاز سه هزار و ۸۳۴ واحد مسکن ملی با قابلیت اجرا از راه و شهرسازی استان دریافت شده است.

به گفته وی تا کنون یک هزار و ۶۷۱ مورد نیز برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل استان معرفی و پروانه ساخت ۲ هزار و ۷۹۹ واحد ملی مسکن نیز صادر شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام خاطرنشان کرد: در مجموع تا کنون پروانه ساخت ۲ هزار و ۷۹۹ واحد مسکونی در استان نیز صادر شده است.

سهمیه استان ایلام در طرح ملی نهضت مسکن ۳۲ هزار واحد است که از این تعداد، هشت هزار واحد در نقاط روستایی، یک هزار و ۶۸۷ واحد به شکل استیجاری، پنج هزار و ۷۲۹ واحد توسط بخش خصوصی، چهار هزار و ۲۹۶ واحد در بافت‌های فرسوده و ۱۲ هزار و ۸۸۹ واحد نیز توسط راه و شهرسازی استان احداث می‌شود.

منبع خبر:
  • خبرگزاری ایرنا
موضوع خبر :
  • مسکن شهری
  • نهضت ملی
  • ایلام
  • بنیادمسکن
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • معاونت مسکن و عمران شهری
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد اجرای فونداسیون هزار و 661 واحد طرح نهضت ملی مسکن در ایلام چیست؟

سوال: