بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
5 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

تصویب طرح هادی در 60 درصد روستاهای بالای 20 خانوار مهاباد

تاریخ ارسال : 1402/08/20

تصویب طرح هادی در 60 درصد روستاهای بالای 20 خانوار مهاباد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی کفت: طرح هادی در 60 درصد روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان مهاباد تصویب شده است.

جعفر برزگر در مهاباد، اظهار کرد: ۶۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان مهاباد دارای طرح هادی مصوب هستند که این آمار از میانگین استانی بیشتر است.

وی افزود: از مجموع روستاهای شهرستان مهاباد ۱۲۹ روستای بالای ۲۰ خانوار دارای طرح هادی مصوب هستند که ۲۹ روستا هم نیاز به بازنگری دارد که کار بازنگری آنها به اتمام رسیده است و ۳۵ روستا هم که افق ۱۰ ساله طرح به پایان رسیده تا پایان سال ۱۴۰۳ کار بازنگری آنها هم به اتمام خواهد رسید.

برزگر اظهار کرد: از مجموع ۱۲۹ روستای بالای ۲۰ خانوار مهاباد، کار اجرای طرح هادی در ۷۳ روستا به اتمام رسیده و در همین راستا از محل اعتبارات قیر سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱ با مشارکت اهالی و دهیاران کار زیرسازی جاده و معابر ۱۴ روستا آسفالت معابر هم به مساحت ۶۵ هزار مترمربع به اتمام رسیده است.

وی گفت: از محل اعتبارات قیر سال ۱۴۰۲ درحال حاضر در مرحله ابلاغ و تخصیص اعتبار هستیم و برنامه ریزی کرده‌ایم تا در جاهایی که اقدامات زیرسازی انجام شده اقدامات لازم برای قیر و آسفالت انجام شود.

موضوع خبر :
  • طرح هادی
  • آسفالت
  • بنیادمسکن
  • برزگر
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • معاونت توسعه و عمران روستایی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد تصویب طرح هادی در 60 درصد روستاهای بالای 20 خانوار مهاباد چیست؟

سوال: