بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
4 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

اجرای 330 هزار واحد نهضت ملی در روستاها

تاریخ ارسال : 1402/08/06

اجرای 330 هزار واحد نهضت ملی در روستاها

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اجرایی شدن ۳۳۰ هزار واحد نهضت ملی در روستاها از برنامه آن بنیاد برای واگذاری یک میلیون قطعه زمین به واجدان شرایط طی امسال و سال آینده خبر داد.

مجید جودی معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از اجرایی شدن ۳۳۰ هزار واحد مسکونی در روستاها توسط آن بنیاد خبر داد. 

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون، ۱۷۵ هزار واحد در روستاها به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان شده است و ۱۵۵ هزار واحد نیز در حال ساخت است.

جودی توضیح داد: با توجه به حمایت دولت از مسکن روستایی تعداد واحدهایی که سالانه در روستاها احداث می‌شوند از ۲۰۰ هزار واحد به ۳۵۰ هزار واحد افزایش یافته است. همچنین میزان تسهیلات مسکن روستایی نیز از ۲۰۰ میلیون تومان به ازای هر واحد به ۳۵۰ میلیون تومان رسیده است.

وی از ابلاغ و اجرایی شدن سقف تسهیلات مسکن روستایی طی این هفته خبر داد.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص واگذاری زمین به روستاییان برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، گفت: سهم سالانه بنیاد مسکن، واگذاری ۵۰۰ هزار قطعه زمین به متقاضیان واجد شرایط است که در برنامه سال جاری ۲۵۰ هزار واحد آماده تحویل شده است و تا پایان سال برنامه تحویل زمین به متقاضیان انجام می‌شود.

جودی در خصوص برنامه بنیاد مسکن برای واگذاری زمین به متقاضیان واجد شرایط گفت: برنامه امسال و سال بعد واگذاری یک میلیون قطعه زمین به واجدان شرایط است.

منبع خبر:
  • پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی
موضوع خبر :
  • نهضت ملی
  • بنیادمسکن
  • جودی
اشخاص :
  • معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن
حوزه متولی :
  • معاونت امور بازسازی و مسکن روستایی
  • معاونت مسکن و عمران شهری
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد اجرای 330 هزار واحد نهضت ملی در روستاها چیست؟

سوال: