بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید

اجرای طرح هادی در 3 روستای سرپل‌ذهاب

تاریخ ارسال : 1402/08/02

اجرای طرح هادی در 3 روستای سرپل‌ذهاب

رئیس بنیاد مسکن شهرستان سرپل‌ذهاب از اجرای طرح هادی روستایی و آسفالت در سه روستای این شهرستان با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان خبر داد.

مصیب شهبازی اظهار داشت: طرح‌های هادی روستایی بر اساس تأمین اعتبارات در روستاهای مختلف شهرستان اجرا می‌شود.

 رئیس بنیاد مسکن شهرستان سرپل‌ذهاب افزود: میزان اعتبار اختصاص یافته برای اجرای طرح هادی در ۳ روستای شهرستان ۶ میلیارد تومان است.

 شهبازی گفت: طرح هادی شامل آسفالت، جدول‌گذاری، شن‌ریزی، تسطیح کوچه و معابر و پیاده‌روسازی است.

 وی با بیان اینکه شهرستان سرپل‌ذهاب جزو شهرستان‌های برتر در اجرای طرح هادی است، گفت: عمران و آبادانی روستاها در شهرستان اولویت اساسی است و در این زمینه پروژه‌های مختلفی در روستاهای این شهرستان اجرا می‌شود.

 رئیس بنیاد مسکن شهرستان سرپل‌ذهاب در ادامه گفت: طرح هادی طرحی است که توسط کارشناسان بنیاد مسکن و براساس نیازمندی‌ها و شرایط مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و وضعیت فیزیکی هر روستا تدوین شده و از آن به عنوان سند توسعه و عمران روستا یاد می‌کنند.

 وی در پایان از اهداف طرح هادی نام برد و گفت: ایجاد تسهیلات لازم جهت بهبود مسکن روستائیان و خدمات زیست‌محیطی و عمومی، هدایت وضعیت فیزیکی روستا، ایجاد زمینه توسعه و عمرانی روستاها با توجه به شرایط فرهنگی و اجتماعی آن‌ها و تامین عادلانه امکانات از طریق ایجاد تسهیلات اجتماعی، تولیدی و رفاهی از اهم اهداف این طرح است.

موضوع خبر :
  • سرپل ذهاب
  • کرمانشاه
  • بنیادمسکن
  • طرح هادی
اشخاص :
  • رییس بنیاد مسکن شهرستان
حوزه متولی :
  • معاونت توسعه و عمران روستایی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد اجرای طرح هادی در 3 روستای سرپل‌ذهاب چیست؟

سوال: