بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید

122 میلیون تومان کمک نقدی به حساب 100 امام گلستان واریز شد

تاریخ ارسال : 1402/08/01

122 میلیون تومان کمک نقدی به حساب 100 امام گلستان واریز شد

مدیر حساب 100 حضرت امام (ره) بنیاد مسکن گلستان از واریز 122 میلیون تومان کمک نقدی به این حساب در استان توسط خیرین خبر داد.

محمدباقر عسگری از رشد کمک‌های مردمی و خیرین در ۷ ماهه ابتدای سال جاری به حساب ۱۰۰ خبر داد و اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون ۱۲۲ میلیون تومان کمک نقدی توسط خیرین به حساب ۱۰۰ حضرت امام واریز شد.

وی افزود: همچنین مردم استان گلستان معادل ۹ میلیارد تومان کمک غیر نقدی در قالب تامین مصالح مورد نیاز برای ساخت مسکن نیازمندان همچون درب و پنجره، گچ و سیمان، ماسه، میله گرد، یونولیت، آجر و ایتال، تقبل هزینه‌های خدمات فنی مهندسی و نقشه‌های ساختمانی رایگان، نظارت رایگان بر ساخت واحدها، پرداخت دستمزد استاد کاران و کارگران ساختمانی و … به حساب ۱۰۰ حضرت امام پرداخت کردند.

مدیر حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) بنیاد مسکن استان گلستان گفت: در کنار کمک‌های نقدی و غیر نقدی، خیرین سه هزار و ۳۰۰ متر مربع زمین با کاربری مسکونی در تعدادی از روستاهای مراوه تپه، گرگان، کردکوی، بندرگز، مینودشت و علی آباد کتول به تحقق اهداف حساب ۱۰۰ هبه کرده‌اند که ارزش ریالی آن معادل ۱۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون، از محل کمک‌های خیرین، ۳۱۵ میلیون تومان برای کمک به ساخت، تعمیر، تکمیل و ترهین خانه‌های نیازمندان از محل حساب ۱۰۰ پرداخت شده است.

عسگری از هم استانی‌ها خواست با مراجعه به شعب بنیاد و اهداء کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود در تامین مسکن نیازمندان مشارکت کنند.

منبع خبر:
  • خبرگزاری مهر
موضوع خبر :
  • حساب 100
  • خیرین مسکن ساز
  • بنیادمسکن
  • گلستان
اشخاص :
  • مدیر حساب 100 حضرت امام (ره) بنیاد مسکن استان گلستان
حوزه متولی :
  • حوزه ریاست
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (1)

نظر شما در مورد 122 میلیون تومان کمک نقدی به حساب 100 امام گلستان واریز شد چیست؟

سوال: