بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
3 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

طرح هادی روستای اکبرداود اجرایی و در مرحله بازنگری است

تاریخ ارسال : 1402/07/26

طرح هادی روستای اکبرداود اجرایی و در مرحله بازنگری است

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: اجرای طرح هادی در روستای اکبرداود شهرستان بیله سوار در سال ۹۵ اجرایی و در حال حاضر در مرحله بازنگری می باشد.

به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل حامد کیخسروی طی بازدیدی که به همراه فرماندار بیله سوار و بخشدار مرکزی از روستای اکبرداود انجام داد، گفت: هدف از بازدید این روستا بررسی مشکلات اهالی در جهت اجرای هرچه بهتر طرح هادی در این روستا می باشد.

وی با اشاره با به اقدام ارزشمند بنیاد مسکن برای اهالی این روستا نیز خاطرنشان کرد: زمین‌های از منابع طبیعی توسط بنیاد مسکن تملک شده و در اختیار اهالی این روستا در جهت احداث مسکن قرار گرفته است.

وی بیان کرد: برای واحد های مسکونی احداث در این روستا، توسط بنیاد مسکن؛ میل گرد، اسکلت و سیمان هم تحویل داده می شود.

مدیرکل بنیادمسکن در این بازدید با اعلام خبر خوش برای اهالی روستا افزود: نمونه حمایت دیگر بنیاد مسکن از احداث واحدهای مسکونی در این روستا، علابره وام مسکن ۲۰۰ میلیون تومانی، وام بلاعوض ۵۰ میلیون تومانی هم در اختیار اهالی روستا قرار می گیرد.

کیخسروی ادامه داد: در این بازدید در خصوص انتقال درب ورودی ایستگاه پمپاژ اکبرداود به محل لوله امور آب و تحویل باکس توسط مدیریت بحران و اجرای آن در پایین دست پل اکبرداود توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیله سوار و همچنین تأکید بر اجرای شبکه های گاز و آب و برق در قطعات تفکیکی بنیاد مسکن جهت حمایت از سیل زدگان اکبرداود تصمیمات لازم گرفته شد.

منبع خبر:
  • خبرگزاری ایسنا
موضوع خبر :
  • طرح هادی
  • بنیادمسکن
  • اردبیل
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • معاونت توسعه و عمران روستایی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد طرح هادی روستای اکبرداود اجرایی و در مرحله بازنگری است چیست؟

سوال: