بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید

طرح هادی 200 روستای استان تهران بازنگری می‌شود

تاریخ ارسال : 1402/07/23

طرح هادی 200 روستای استان تهران بازنگری می‌شود

مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران از بازنگری ۲۰۰ طرح هادی روستایی در سطح استان تهران خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم تا با توسعه افقی روستاها نیازهای توسعه مسکن نهضت ملی را رفع کرده و شاهد مهاجرت معکوس از شهرها به سمت روستاها باشیم.

عطاءالله زمانی در جلسه بررسی مشکلات طرح‌های موجود در روستاهای شهرستان اسلامشهر هم با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای افزایش رضایتمندی مردم، اظهار داشت: اولویت اعتبارات عمرانی شهرستان اسلامشهر را در سال جاری برای بازنگری طرح‌های هادی قرار داده‌ایم و تلاش می‌کنیم تا تمامی طرح‌های بازمانده از سال‌های قبل را حداکثر تا پایان سال 1403 به نتیجه برسانیم و اولویت ما بازنگری طرح‌هایی است که چندین سال از بازنگری آن‌ها گذشته و ضروری هستند.

وی افزود: بررسی طرح هادی 4 تا 5 روستای شهرستان اسلامشهر در دست بازنگری و تأمین اعتبار است و بازنگری طرح 14 روستا نیز انجام شده است.

زمانی عنوان کرد: امیدواریم که تا پایان سال مالی 1402 این 14 طرح را به نتیجه برسانیم و تلاش می‌شود تا نهضت ملی مسکن را هم در روستاها اولویت قرار دهیم که هم توسعه افقی روستاها را داشته باشیم و هم نیازهای توسعه مسکن نهضت ملی را رفع کرده تا شاهد مهاجرت معکوس از شهرها به سمت روستاها باشیم.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران در پایان با اشاره به اینکه متوسط اجرای طرح‌های روستایی در استان تهران بیش از 70 درصد بوده، خاطرنشان کرد: در سطح استان تهران 200 طرح هادی روستا از سنوات گذشته داریم که در تلاشیم تا پایان سال بخش عمده طرح‌ها را به اتمام برسانیم و به 80 درصد درخواست‌ها پاسخ مثبت دهیم.

منبع خبر:
  • تسنیم
موضوع خبر :
  • اسلامشهر
  • طرح هادی
  • بنیادمسکن
  • استان تهران
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • معاونت توسعه و عمران روستایی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد طرح هادی 200 روستای استان تهران بازنگری می‌شود چیست؟

سوال: