بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید

طرح هادی برای 40 هزار روستای کشور تهیه شده است

تاریخ ارسال : 1402/07/15

طرح هادی برای 40 هزار روستای کشور تهیه شده است

 

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: طرح هادی برای ۴۰ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار در کشور تهیه شده است.

حجت‌الاسلام حسین روحانی نژاد در آئین افتتاح طرح هادی روستای قلعه برزند گرمی اظهار کرد: با تهیه طرح هادی برای تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور این طرح در ۲۲ هزار روستا به مرحله اجرا رسیده است.

وی خدمت در بنیاد مسکن را در سراسر کشور برای خدمات‌رسانی به مردم روستاهای محروم ارزشمند خواند و خاطرنشان کرد: مقاوم سازی مساکن روستایی، اجرای طرح‌های هادی روستایی، آسفالت معابر ودر روستاها همگی از برکات وجود بنیاد مسکن در کشور است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حساب ۱۰۰ امام و بنیاد مسکن را از ثمرات پربرکت انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری دانست و بیان کرد: دولت در سراسر کشور طبق مطالبه جدی مقام معظم رهبری توسعه روستاها را در اولویت اساسی قرار داده و عمران و آبادانی روستاها مهمترین رویکرد دولت سیزدهم است.

روحانی نژاد با تاکید بر اینکه عمران روستایی باید در مسیر شکوفایی و آبادانی روستاها مدنظر قرار گیرد، تصریح کرد: روستاها باید به مکانی آباد و امکانات گسترده برای زندگی ساکنین تبدیل شود تا روستاییان آرامش و توسعه را در آن تجربه کنند.

وی از تهیه طرح هادی برای ۴۰ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار در کشور خبر داد و بیان کرد: در ۲۲ هزار روستای کشور طرح هادی اجرا شده و در افق ۱۰ ساله مصمم هستیم تا در تمام روستاهای کشور شاهد اجرای این طرح تا رسیدن به نقطه مطلوب باشیم.

منبع خبر:
  • خبرگزاری مهر
موضوع خبر :
  • روحانی نژاد
  • بنیاد مسکن
  • نماینده ولی فقیه
  • طرح هادی
اشخاص :
  • نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن
حوزه متولی :
  • نمایندگی ولی فقیه
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد طرح هادی برای 40 هزار روستای کشور تهیه شده است چیست؟

سوال: