بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
یک روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

آغاز طرح نهضت آسفالت روستایی مشارکتی دهیاری‌ها و بنیاد مسکن استان در گالیکش

تاریخ ارسال : 1402/07/03

آغاز طرح نهضت آسفالت روستایی مشارکتی دهیاری‌ها و بنیاد مسکن استان در گالیکش

فرماندار گالیکش از آغاز طرح نهضت آسفالت روستایی مشارکتی دهیاری‌ها و بنیاد مسکن استان در روستای گیلان‌تپه از توابع بخش مرکزی این شهرستان همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گالیکش، محمدرضا میرنیا فرماندار شهرستان صبح پنجشنبه ۳۰ شهریور ماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در حاشیه بازدید از اجرای طرح نهضت آسفالت در روستای گیلان‌تپه اظهار داشت: فاز دوم اجرای آسفالت روستای گیلان‌تپه از بخش مرکزی این شهرستان در قالب طرح مشارکتی دهیاری با بنیاد مسکن شهرستان، به متراژ ۱۲۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال در حال اجراست.

فرماندار گالیکش با تاکید بر عزم دولت برای محرومیت زدایی در مناطق کمتر برخوردار افزود: تا کنون در دولت مردمی و انقلابی دکتر رئیسی در حوزه زیرسازی و آسفالت راه روستایی مبلغ ۵۳۰ میلیارد ریال در ۳۰ روستای شهرستان گالیکش هزینه شده است.

محمدرضا میرنیا تصریح کرد: تا کنون در شهرستان گالیکش ۲۵ هزار متر مربع اجرای آسفالت مشارکتی با همکاری فرمانداری، بخشداری‌ها، دهیاران و بنیاد مسکن انجام شده است.

گفتنی است در فاز اول اجرای آسفالت روستای گیلان‌تپه به متراژ ۲ هزار متر مربع آسفالت انجام شده و در فاز سوم این طرح که مرحله پایانی آن می‌باشد، چند خیابان دیگر نیز در انتظار تامین اعتبار است.

موضوع خبر :
  • طرح هادی
  • گالکش
  • آسفالت
  • بنیادمسکن
حوزه متولی :
  • معاونت توسعه و عمران روستایی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (2)

نظر شما در مورد آغاز طرح نهضت آسفالت روستایی مشارکتی دهیاری‌ها و بنیاد مسکن استان در گالیکش چیست؟

سوال: