بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
8 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

آغاز اجرای 210 واحد مسکن ملی در گنبدکاووس

تاریخ ارسال : 1402/06/22

آغاز اجرای 210 واحد مسکن ملی در گنبدکاووس

مدیر بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس گفت: عملیات اجرایی دومین پروژه نهضت ملی مسکن گنبدکاووس با احداث 210 واحد مسکونی آغاز شد.

مرتضی صابری اظهارکرد: عملیات اجرایی دومین پروژه طرح نهضت ملی مسکن شهرستان گنبدکاووس در زمینی به وسعت ۲ هکتار آغاز شد.

وی تصریح‌کرد: زمین این پروژه توسط راه و شهرسازی تامین شده‌ و قرار است ۲۱۰ واحد مسکونی در هفت بلوک ۳۰ واحدی بصورت پنج طبقه احداث شود.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان‌کرد: پروژه  نگارستان در ابتدای محدوده شهری گنبدکاووس روبروی شرکت نفت احداث می‌شود، پی‌کنی این پروژه هفته  آینده آغاز خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود در حدود ۳۶ ماه به بهره‌برداری برسد.

وی ادامه داد: برای اجرای پروژه نهضت ملی مسکن در شهرستان گنبدکاووس با کمبود زمین مواجه هستیم و در حال حاضر راه‌ و شهرسازی در تلاش است تا زمینی به وسعت ۲۴ هکتار را در کنار دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس تامین کند که در صورت انجام مراحل قانونی و مالکیت آن، یک هزار واحد مسکونی در این زمین احداث خواهد شد.

صابری گفت: نخستین پروژه نهضت ملی مسکن در شهر گنبدکاووس، مجتمع ۹۶ واحدی بهارستان است که در دو بلوک ۳۲ واحدی و دو بلوک ۱۶ واحدی با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.

تعداد هشت۸ هزار نفر در گنبدکاووس متقاضی موثر و دارای شرایط ذکر شده توسط راه‌ و شهرسازی در سامانه طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کردند‌.

منبع خبر:
  • خبرگزاری فارس
موضوع خبر :
  • نهضت ملی
  • گنبدکاووس
  • بنیادمسکن
اشخاص :
  • رییس بنیاد مسکن شهرستان
حوزه متولی :
  • معاونت مسکن و عمران شهری
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد آغاز اجرای 210 واحد مسکن ملی در گنبدکاووس چیست؟

سوال: