بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
4 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

آغاز عملیات بهسازی و قیر پاشی معابر روستای امام زاده اسماعیل شهرستان اقلید

تاریخ ارسال : 1402/06/21

آغاز عملیات بهسازی و قیر پاشی معابر روستای امام زاده اسماعیل شهرستان اقلید

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اقلید از اجرای عملیات بهسازی و قیرپاشی محورها و معابر مورد بهسازی روستای امامزاده اسماعیل در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح به متراژ 3600متر مربع در حال اجرا است.

محسن اسلامی در بازدید از این طرح اضافه کرد: با اجرای طرح های بهسازی و توسعه وعابر روستای امام زاده اسماعیل شرایط برای کاهش مهاجرت ها و افزایش انگیزه ماندگاری در این مناطق بیشتر می شود.

اسلامی، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اقلید با گرامیداشت سال مهار تورم و رشد تولید گزارشی از فعالیت های توسعه و محرومیت زدایی در این شهرستان را بیان کرد و افزود: اقدامات توسعه دراین شهرستان در سایه مدیریت جهادی و با تلاش کارکنان خدوم بنیاد مسکن محقق شده است.

وی با برشمردن اهداف اجرای طرح های بهسازی معابر روستایی افزود: تلاش در حفظ هويت معماری بومی مسكن روستایی، تامين جنبه زيباشناسانه سيمای روستا ، تامين مسكن متناسب با نياز روستايی ، احداث مسكن سبز ، تغيير فضای روستا از محيطی غيربهداشتی، آسيب پذير و روبه زوال به فضای سرزنده ، شاداب وجذاب به لحاظ جلوگيری از مهاجرت از چمله این اهداف است.

اسلامی در ادامه یادآور شد: بنیاد مسکن با تطبيق كالبد مسكن روستايی با زندگی امروزی و گذر از نگرش تامين سرپناه برای روستايی به تامين مسكن برای روستايی و همچنین ارتقاء توسعه سكونتگاه‌های روستايی و تلاش در نزديكی سطح بهره مندی از رفاهيات شهرها و روستاها اهداف توسعه روستایی را دنبال می کند و تلاش در بهينه سازی مصرف انرژی در مسكن روستايی را هم در نظر دارد.

منبع خبر:
  • گیتی آنلاین
موضوع خبر :
  • مسکن روستایی
  • بهسازی
  • بنیادمسکن
  • شهرستان اقلید
اشخاص :
  • رییس بنیاد مسکن شهرستان
حوزه متولی :
  • معاونت امور بازسازی و مسکن روستایی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد آغاز عملیات بهسازی و قیر پاشی معابر روستای امام زاده اسماعیل شهرستان اقلید چیست؟

سوال: