بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید

صدور 5000 جلد سند مالکیت در بختگان

تاریخ ارسال : 1402/06/13

صدور 5000 جلد سند مالکیت در بختگان

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بختگان اعلام کرد که تاکنون 5000 جلد سند مالکیت برای روستائیان در این شهرستان صادر شده است.

محسن رضاییان در نشستی با حضور رئیس اداره ثبت اسناد و املاک بختگان، صدور اسناد مالکیت را اقدامی در راستای افزایش انگیزه ماندگاری روستاییان و کاهش مهاجرت‌ها دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن، رضاییان با تاکید بر تداوم توسعه و محرومیت‌زدایی، بیان کرد: در سالی که گذشت بنیاد مسکن گام‌های ارزنده‌ای در  راستای توسعه و محرومیت زدایی در شهرستان بختگان  برداشته است.

مدیر بنیاد مسکن بختگان تاکید کرد: این نهاد انقلابی در طول سال‌های گذشته در راستای آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی به ایجاد سرپناه برای محرومان جامعه و همچنین ایجاد عدالت در توسعه اقدام کرده است.

رضاییان، فعالیت‌های این بنیاد در حوزه مسکن روستایی را تشریح کرد و ادامه داد: بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در سایه تامین مسکن ایمن، متناسب با توسعه یکنواخت مجتمع‌های زیستی، توسعه و هماهنگ مسکن و محیط با رعایت اصول فنی ضمن حفظ هویت و سیمای عمومی روستا و بطور کلی تبلور فیزیکی فرهنگ و اقلیم هر منطقه در مسکن روستایی از کارکردهای این بنیاد است.

مدیر بنیاد مسکن بختگان خاطرنشان کرد: این شهرستان دارای ۴۳ روستا با جمعیتی معادل  ۷۷۸۰ خانوار جمعیت روستا نشین شامل  ۲۵ هزار و ۵۰۰ نفر  است که با کارکردهای بنیاد مسکن ۵۹۰۰ خانوار از مزایای طرح‌های توسعه و عمران روستایی بهره‌مند شده‌اند.

منبع خبر:
  • خبرگزاری ایسنا
موضوع خبر :
  • بنیاد مسکن
  • سند
  • فارس
اشخاص :
  • مدیر بنیاد مسکن شهرستان
حوزه متولی :
  • معاونت توسعه و عمران روستایی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (3)

نظر شما در مورد صدور 5000 جلد سند مالکیت در بختگان چیست؟

سوال: