بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال جهش تولید با مشارکت مردم

کسب رتبه های برتر جشنواره شهید رجایی گلستان توسط بنیاد مسکن استان

تاریخ ارسال : 1402/06/11

کسب رتبه های برتر جشنواره شهید رجایی گلستان توسط بنیاد مسکن استان

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی و در ششمین روز از هفته دولت برگزار شد، با کسب بالاترین امتیازها در ارزیابی شاخص های جشنواره به عنوان دستگاه اجرایی برتر در دو حوزه اجرای طرح نهضت ملی مسکن و پاسخگویی به رسانه ها و خبرنگاران ، انتخاب و معرفی شد.

در این مراسم که در محل سالن شهید رجایی استانداری گلستان برگزار شد از «سید محمد حسینی»، مدیرکل بنیاد مسکن استان با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره توسط زنگانه، استاندار گلستان و‌ رییس ستاد جشنواره شهید رجایی استان تجلیل شد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان در پیامی از زحمات و تلاشهای مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین و همکاران پُرتلاش اداره کل، مدیران و همکاران زحمتکش شعب که منجر به کسب رتبه های برتر در بین دستگاه های اجرایی استان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی گردید، تشکر کرد و ابراز داشت؛ این دستاورد مهم که حاصل تلاش و زحمات همه همکاران بوده را به یکایک آنان تبریک عرض می نمایم.
لازم به ذکر است در جشنواره شهید رجایی امسال، بنیاد مسکن استان به عنوان تنها دستگاه اجرایی موفق به دریافت دو تندیس و لوح تقدیر از استاندار گلستان در حوزه اجرای طرح نهضت ملی مسکن و پاسخگویی به رسانه ها و خبرنگاران شد.

موضوع خبر :
  • نهضت ملی
  • گلستان
  • بنیادمسکن
  • حسینی
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • معاونت مسکن و عمران شهری
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد کسب رتبه های برتر جشنواره شهید رجایی گلستان توسط بنیاد مسکن استان چیست؟

سوال: