بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
5 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

تحویل 485 واحد مسکونی به محرومان روستایی استان بوشهر

تاریخ ارسال : 1402/06/11

تحویل 485 واحد مسکونی به محرومان روستایی استان بوشهر

مدیر کل بنیاد مسکن استان بوشهر از تحویل بیش از یک‌هزار و ۸۸۵ واحد مسکونی به روستاییان استان خبر داد و گفت: در این راستا ۴۸۵ واحد آن مختص محرومان بود که ۲۴ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت شد.

علیرضا مقدم از افتتاح واحدهای مسکونی روستایی در استان خبر داد و اظهار داشت: در هفته دولت امسال یک‌هزار و 855 واحد مسکن روستایی تحویل جامعه هدف در روستاهای مختلف شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر شد.

وی افزود: در ساخت این واحدهای مسکونی علاوه بر اعتبار تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی به محرومان در نقاط مختلف استان بوشهر کمک بلاعوض پرداخت شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان اینکه به خانواده‌های تحت پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی کمک‌های ویژه‌ای از سوی این نهادها ارائه شده است گفت: در ساخت این واحدهای مسکونی هر کدام 200 میلیون تومان وام کم بهره و مابقی آورده متقاضی و کمک بلاعوض نهادهای تحت پوشش پرداخت شده است.

مقدم از پرداخت کمک بلاعوض 50 میلیون تومانی در ساخت این واحدهای مسکونی روستای به محرومان خبر داد و بیان کرد: کمک بلاعوض از محل تفاهم‌نامه مسکن محرومین به 485 نفر معادل 24 میلیارد و 250 میلیون تومان پرداخت شده است

وی اضافه کرد: علاوه بر پرداخت کمک بلاعوض برای هر واحد مسکونی محرومین 2 تن میلگرد و 10 تن سیمان رایگان ارائه شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با اشاره به مقاوم‌سازی 46 هزار و 500 واحد مسکن روستایی خاطرنشان کرد: میزان مقاوم‌سازی مسکن روستایی استان بوشهر به بیش از 63 درصد افزایش یافته است.

منبع خبر:
  • تسنیم
موضوع خبر :
  • مسکن روستایی
  • بوشهر
  • مقدم.
  • بنیادمسکن
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • معاونت امور بازسازی و مسکن روستایی
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد تحویل 485 واحد مسکونی به محرومان روستایی استان بوشهر چیست؟

سوال: