بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید

تحویل یک‌هزار واحد مسکونی در قم همزمان با هفته دولت

تاریخ ارسال : 1402/06/04

تحویل یک‌هزار واحد مسکونی در قم همزمان با هفته دولت

مدیرکل بنیاد مسکن قم گفت: همزمان با هفته دولت یک‌هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در استان آماده تحویل به متقاضیان است.

داریوش بلدی ،مدیرکل بنیاد مسکن قم  با اشاره به طرح‌های آماده بهره‌برداری بنیاد مسکن قم به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: همزمان با هفته دولت ۵۰۰ واحد مسکونی در اراضی ۱۷ هکتاری پردیسان با اعتباری افزون بر ۴۲ هزار میلیارد تومان تحویل متقاضیان خواهد شد.

او افزود: همچنین ۳۰۰ واحد مسکونی نیز در سطح روستا‌های استان قم طی هفته دولت تحویل متقاضیان می‌شود که ۴۰۰ میلیون تومان از هزینه ساخت این واحدها، آورده متقاضیان است.

بلدی با اشاره به آماده‌سازی واحد‌های مسکونی بخش سلفچگان نیز، ادامه داد: ۲۰۰ واحد مسکونی در بخش سلفچگان نیز آماده تحویل به متقاضیان شده است.

او اضافه کرد: ۹ هزار و چهارصدمین واحد مسکونی احداثی روستایی با استفاده از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی نیز طی هفته دولت سالجاری در روستای خورآباد بخش کهک به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم گفت: در قالب این طرح ۱۰۰ میلیون تومان وام تسهیلات طرح ویژه نوسازی،۳۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض و ۲۵ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به متقاضیان پرداخت شده است.

بلدی با اشاره به سایر پروژه‌های قابل‌بهره‌برداری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، گفت: اجرای زیرسازی آسفالت روستای جنداب بخش سلفچگان با اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، اجرای سنگ‌فرش روستای ابرجس شهرستان کهک با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، اجرای آسفالت و جدول‌گذاری روستای ملک‌آباد بخش قنوات با ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، اجرای پل فلزی روستا‌های طغرود و دولت‌آباد شهرستان جعفرآباد با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و اجرای سنگ‌فرش روستا‌های ونان و کهندان با اعتباری بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نیز از دیگر طرح‌های آماده بهره‌برداری در هفته دولت است.

انفجار دفتر نخست‌وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب شهید محمدعلی رجایی، رئیس‌جمهور و محمدجواد باهنر، نخست‌وزیر بعنوان هفته دولت نام‌گذاری شده که از دوم تا هشتم شهریور است.

منبع خبر:
  • باشگاه خبرنگاران جوان
موضوع خبر :
  • مسکن شهری
  • نهضت ملی
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • معاونت مسکن و عمران شهری
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد تحویل یک‌هزار واحد مسکونی در قم همزمان با هفته دولت چیست؟

سوال: