بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
8 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

پیشرفت 60 درصدی مسکن نهضت ملی شهر هیدج

تاریخ ارسال : 1402/05/31

پیشرفت 60 درصدی مسکن نهضت ملی شهر هیدج

 

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان‌های ابهر، خرمدره و سلطانیه گفت: در شهر هیدج یک سایت ۱۷ هکتاری که در اختیار دولت بود تحویل بنیاد مسکن شد و در ۴ فاز به تعداد ۴۵۰ واحد تأمین مسکن شد که به صورت میانگین پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دارد.

حميدرضا سرداریان » گفت: به حمدالله در شهر هیدج به لحاظ تامین زمین مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه یک سایت ۱۷ هکتاری که در اختیار دولت بود تحویل بنیاد مسکن شد و در ۴ فاز به تعداد ۴۵۰ واحد تأمین مسکن شد که به صورت متوسط پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دارد.

سرداریان تصریح کرد: در شهر هیدج حدود ۱۱۰۰ نفر واجد شرایط وجود دارند که حدود ۶۰۰ نفر ساماندهی شدند و در مرحله تأمین زمین هستیم و یک سایت ۷۰ هکتاری را تملک خواهیم کرد و این افراد را نیز پوشش خواهیم داد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان‌های ابهر، خرمدره و سلطانیه با بیان اینکه در شهر ابهر ۶ هزار ثبت‌نام‌کننده واجد شرایط وجود دارد، گفت: ما با مشکل کمبود شدید تامین زمین مواجه هستیم.

وی افزود: ۳.۵ هکتار از اراضی در شهر ابهر توسط فردی تصرف شده بود که بعد از رفع تصرف ، در فاز اول برای ساخت ۴۱۰ واحد در اختیار بنیاد مسکن شهرستان قرار گرفت و برای ساخت ۴۱۰ واحد پیمانکار مستقر و پروژه آغاز شده است.

این مسئول با بیان اینکه پروژه ۲۸۶ واحدی خاتم‌الانبیا که یکی از پروژه‌های شاخص استان است که بهترین کیفیت و فنی‌ترین کادر در این پروژه مستقر است و امیدواریم تعدادی از این واحدها در آخر سال به مرحله بهره‌برداری برسند.

منبع خبر:
  • موج رسا
موضوع خبر :
  • نهضت ملی
اشخاص :
  • رییس اداره راه و شهرسازی
حوزه متولی :
  • معاونت مسکن و عمران شهری
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد پیشرفت 60 درصدی مسکن نهضت ملی شهر هیدج چیست؟

سوال: