بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
3 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

احداث پروژه 2400 واحدی شهرک سلیمانی در اردبیل کلید خورد

تاریخ ارسال : 1402/05/30

احداث پروژه 2400 واحدی شهرک سلیمانی در اردبیل کلید خورد

 

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت:احداث پروژه ۲۴۰۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن در شهرک سردار سلیمانی اردبیل به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کلید خورد.

حامد کیخسروی از احداث پروژه ۲۴۰۰ واحدی شهرک سلیمانی در اردبیل خبر داد و اظهار کرد: پروژه ۲ هزار و ۴۰۰ واحدی شهرک سلیمانی در ۱۷ زون و ۱۰۰ بلوک ۲۴ واحدی و طراحی به روز معماری واحدهای مسکونی و محوطه سازی در مرحله اجرا قرار دارد.

وی با بیان اینکه تهیه مسکن برای مردم یکی از اولویت‌های اساسی دولت سیزدهم است، افزود: ۳ بلوک ۲۴ واحدی پروژه مسکن شهرک سلیمانی در مرحله شروع اجرای فوندانسیون و ۱۰ بلوک در مرحله اتمام خاکبرداری است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل بیان کرد: همچنین انتخاب پیمانکار به صورت فراخون عمومی ارزیابی کیفی انجام گرفته و اقدامات بعدی در حال برنامه‌ریزی است.

کیخسروی با بیان اینکه بنیاد مسکن بازوی توانمند دولت در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است، ادامه داد: در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر ساخت واحدهای مسکن در قالب طرح «نهضت ملی مسکن» آغاز شده که تاکنون ۳ هزار و ۲۸۲ واحد مسکن در قالب این طرح در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر استان در حال اجرا است.

وی خاطرنشان کرد: در شهر اردبیل نیز ما کمک‌کار راه و شهرسازی و گروه‌های دیگر در ساخت واحدهای مسکونی هستیم که امیدواریم در اجرای این طرح به دولت سیزدهم و مردم استان کمک‌کار شایسته‌ای باشیم.

منبع خبر:
  • خبرگزاری مهر
موضوع خبر :
  • اردبیل
  • نهضت ملی
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • معاونت مسکن و عمران شهری
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد احداث پروژه 2400 واحدی شهرک سلیمانی در اردبیل کلید خورد چیست؟

سوال: