بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید

رییس جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب شد

تاریخ ارسال : 1402/05/23

رییس جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب شد

با حکم نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، «غلامرضا صالحی» به عنوان رییس جدید این سازمان معرفی شد.

در مراسمی که به همین مناسبت در سالن اجتماعات سازمان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد، از زحمات «اکبر نیکزاد» تقدیر و غلامرضا صالحی که به عنوان معاون بنیاد مسکن فعال بود، به عنوان رییس جدید این سازمان معرفی شد.

نیکزاد در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده در ۲ سال گذشته در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، گفت: طی این مدت ۲۵ سیل، هشت زلزله و یک طوفان را در کشور شاهد بودیم که با تدابیر انجام شده، حتی یک مورد تبدیل به بحران نشد.

وی با اشاره به نوسازی بیش از ۱۳ هزار واحد در بافت‌های فرسوده، بیان‌داشت: در این مدت ساخت ۴۸۸ هزار مسکن آغاز که از این تعداد ۱۵۸ هزار واحد مسکونی به مردم تحویل داده شد.

نیکزاد با بیان اینکه در مسکن محرومان نیز تاکنون ۱۴ هزار واحد مسکونی ساخته شده است، افزود: همچنین همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار دارای طرح هادی مصوب است که بر اساس افق طرح، سالیانه باید طرح هادی چهار هزار روستا بازنگری شود.

وی ادامه‌داد: در دو سال گذشته طرح هادی بیش از ۹ هزار روستا بازنگری و در همین مدت ۷۰ درصد واحدهای مسکونی روستایی سنددار شد.

رییس جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه از دانش روز و نخبگان برای تحقق برنامه ها بهره خواهیم برد، گفت: هدف ما این است که این بنیاد را به عنوان یک نهاد موفق و نماد مجاهدت‌های انقلابی به جایگاه شایسته و بهتر ارتقاء دهیم.

صالحی با بیان اینکه از کنار بداخلاقی شایعه سازان در چند روز اخیر که از عدالت و انصاف عدول کردند عبور می کنیم، تصریح کرد: فرآیند و ساختارهای موفق و کارآمد را توسعه و تعمیق بخشیده و با خلاقیت و تلاش جسورانه به سمت رشد و تعالی در حوزه وظایف بنیاد حرکت خواهیم کرد.

منبع خبر:
  • خبرگزاری ایرنا
موضوع خبر :
  • تودیع ومعارفه
  • رییس بنیاد مسکن
  • حساب 100
اشخاص :
  • رییس بنیاد مسکن
حوزه متولی :
  • حوزه ریاست
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (1)

نظر شما در مورد رییس جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب شد چیست؟

سوال: