بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
3 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

120 هزار خانه ویلایی تحویل مردم شد

تاریخ ارسال : 1402/05/14

120 هزار خانه ویلایی تحویل مردم شد

 

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تاکنون ۱۲۰ هزار مسکن ویلایی در سراسر کشور و در قالب نهضت ملی مسکن به متقاضیان تحویل داده شده است.

نیکزاد در مراسم معارفه مدیرکل جدید بنیاد مسکن سمنان به میزبانی سالن همایش‌های یک بانک دولتی در سمنان بیان کرد: ۱۲۰ هزار خانه نهضت ملی مسکن در سراسر کشور به صورت ویلایی تاکنون تحویل متقاضیان شده است.

وی با بیان اینکه ساخت مسکن ویلایی در قالب نهضت ملی مسکن تنها در شهرهایی صورت می‌گیرد که مشکلات تأمین زمین مورد نیاز را نداشته باشند، افزود: ۳۰ هزار واحد آپارتمانی در قالب طرح نهضت ملی مسکن تحویل داده شده است.

رئیس بنیاد مسکن با بیان اینکه ۲۰ هزار واحد مسکونی شهری در حال ساخت طرح نهضت ملی مسکن وجود دارد، گفت: این طرح‌ها تا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند

نیکزاد بیان کرد: مصوب شده که متمم تسهیلات به این ۲۰ هزار واحد در سراسر کشور پرداخت شود تا بتوانیم تا سه ماه آتی این تعداد واحد مسکونی در کشور تحویل متقاضیان شود.

وی درباره خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی، توضیح داد: یک میلیارد ریال کمک بلاعوض برای ساخت خانه به این اقشار داده خواهد شد تا بتوانند مسکن مورد نیاز خودشان را بسازند.

در این مراسم اصغر گونجی به جای علیرضا فلاحی به عنوان مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان معرفی شد.

 

منبع خبر:
  • مشرق نیوز
موضوع خبر :
  • نهضت ملی
  • تودیع و معارفه
اشخاص :
  • رییس بنیاد مسکن
حوزه متولی :
  • حوزه ریاست
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد 120 هزار خانه ویلایی تحویل مردم شد چیست؟

سوال: