بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال جهش تولید با مشارکت مردم

در قالب طرح هادی انجام شد؛ 9روستا در ایرانشهر و بمپور آسفالت شدند

تاریخ ارسال : 1402/05/02

9روستا در ایرانشهر و بمپور آسفالت شدند

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: ۹ روستا در شهرستان‌های ایرانشهر و بمپور در قالب اجرای نهضت آسفالت با حجم ۸۰ هزار مترمربع آسفالت شدند.

 

 

مجتبی بیک مداح اظهار کرد: این میزان اجرای آسفالت هم به لحاظ حجم و هم به لحاظ تعداد روستا بیش از مجموع میزان آسفالتی است که از ابتدای تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تا کنون در شهرستان ایرانشهر و بمپور اجرا شده است.

 

 

وی افزود: برای ادامه پروژه، پیمانکار تعیین شده و آماده است تا ۶۰ هزار متر مربع در هشت روستای دیگر اجرای آسفالت شود.

 

 

این مقام مسوول ادامه داد: با اجرای نهضت آسفالت، سطح بهسازی معابر روستاهای شهرستان ایرانشهر و بمپور، ۱۴۰ هزار مترمربع افزوده خواهد شد که این خود نوید بخش رونق تولید و اشتغال در منطقه است.

 

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان ضمن بیان اینکه طرح های هادی باعث توسعه محیط و کالبد روستاها در استان شده است، گفت: روستاهای ایرانشهر و بمپور که نهضت آسفالت در آن جریان دارد موجبات رضایت مندی مردم را فراهم ساخته و این تحول بی نظیر باعث بهبود زیست و کیفیت زندگی و زمینه ای برای جذب سایر خدمات و امکانات درروستاها شده است.

 

 

وی بیان کرد: راه، الفبای توسعه هست و همه تلاش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بر آن است تا با اجرای زیرساخت مناسب زمینه ساز توسعه روستایی منطقه شود.

 

 

بیک مداح ادامه داد : اجرای آسفالت در برخی از این روستاها از جمله چاه جمال، شهرزاد، رسول آباد، نوک آباد سرهنگ، دوراهی سد و کلینک اعظم خانی، یک تیر و دو نشان است چرا که در حاشیه و جوار شهر واقع شده اند و اجرای آسفالت می تواند ارزش و قابلیت روستاها را افزایش دهد.

 

 

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: طراحی، برنامه ریزی و تلاشها به گونه‌ای است که امید می رود تا پایان پاییز اجرای طرح نهضت آسفالت در معابر ایرانشهر و بمپور خاتمه یابد.

 

منبع خبر:
  • خبرگزاری ایرنا
موضوع خبر :
  • 9روستا
  • ایرانشهر
  • بمپور
  • آسفالت شدند
اشخاص :
  • مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان
حوزه متولی :
  • معاونت توسعه و عمران روستایی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (4)

نظر شما در مورد در قالب طرح هادی انجام شد؛ 9روستا در ایرانشهر و بمپور آسفالت شدند چیست؟

سوال: