بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
3 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی

تاریخ ارسال : 1402/03/09

دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی

حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ادامه برنامه های سفر خود به خراسان جنوبی، به دیدار آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان رفت.

 در این دیدار روحانی نژاد طی سخنانی اظهار داشت : بنیاد مسکن یادگار امام راحل است که در چهار دهه گذشته خدمات زیادی ارائه داده و ماموریت‌های زیادی هم از سوی دولت‌های مستقر و مجلس شورای اسلامی به این نهاد محول شده است.

 ایشان بیان کرد: آنچه امروز بنیاد مسکن در دستور کار قرار داده، نوسازی مسکن روستاییان و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر است و موظف هستیم عمران و آبادانی را به این مناطق برسانیم؛ همانطور که شهرها طرح جامع شهری دارند، روستاها هم از طرح هادی برخوردار هستند تا تکالیف اراضی و ساخت و ساز در روستاها مشخص شود.

 نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تاکنون ۵۲ درصد خانه‌های روستاییان در سراسر کشور و شهرهای کوچک مقاوم‌سازی شده و حاصل آن کاهش خطرات و تلفات ناشی از بلایای طبیعی به خصوص زلزله بوده است به طوری که در زلزله‌های اخیر با ریشتر بالا، تلفات و تخریب نداشتیم.

 وی عنوان کرد: برکت حساب ۱۰۰ امام و توجهات مقام معظم رهبری باعث شده در پی حوادثی که در سطح کشور به وجود می‌آید، ساخت مسکن در کوتاه‌ترین زمان مرتفع شود و نیروهای بنیاد مسکن افراد انقلابی، ولایی و جهادی هستند که در حوادث مختلف تا آخرین مرحله ساخت مسکن در مناطق حادثه‌دیده حضور دارند.

 حجت الاسلام روحانی نژاد در ادامه گفت: بنیاد مسکن همچنین بر اساس نیاز و در راستای کمک به دولت در متروسازی، آزادراه ‌سازی و اماکن مقدسه ورود پیدا کرده است.

 نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به سفر سه روزه خود به خراسان جنوبی افزود: هدف از سفر به این استان فرهنگی با مردم خوب و نیک اندیش، بررسی مجموعه فعالیت‌های بنیاد مسکن از نزدیک است تا حمایت‌ها، برنامه‌ریزی‌ و اقدامات لازم را در این خطه داشته باشیم.

 افتتاح واحد مسکونی طرح محرومان، بهره‌برداری از طرح بهسازی بافت با ارزش روستای چنشت، دیدار با کارکنان اداره کل بنیاد مسکن خراسان جنوبی، جلسه با انجمن خیرین مسکن‌ساز استان، افتتاح مسکن معلولان و نشست با اصحاب رسانه از برنامه‌های این سفر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن است.

موضوع خبر :
  • دیدار
  • نماینده
  • ولی
  • فقیه
  • بنیاد
  • مسکن
  • انقلاب
اشخاص :
  • نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی چیست؟

سوال: