بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
یک روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: آغاز عملیات اجرایی ساخت 2هزار و500 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در منطقه 18 تهران

تاریخ ارسال : 1402/02/31

آغاز عملیات اجرایی ساخت 2هزار و500 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در منطقه 18 تهران

از امروز در قالب تفاهم نامه ای عملیات ساخت 2هزار و 500 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در می شود

 

مراسم امضای تفاهم نامه ساخت ۲هزار و۵۰۰ واحد مسکونی در راستای  قانون جهش تولید مسکن در  منطقه ۱۸ تهران  در  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به امضا ء رسید.

در این مراسم اکبر نیکزاد گفت: بنیاد مسکن همکاری خوبی با بدنه شهرداری و برخی از بانک ها داشته است و این همکاری به طور قطع با شدت بیشتری ادامه می یابد که به طور قطع  ثمرات بسیار خوبی برای مردم تهران به همراه خواهد داشت.

به گفته رئیس بنیاد مسکن، برای نوسازی بافت های فرسوده شهری ذیل تفاهم‌نامه ای که  با رئیس جمهور برای ساخت ۱۸۰ هزار واحد داشتیم بنياد مسکن با شهرداری تفامه نامه ساخت  ۱۰ هزار واحد را امضاء کرد که در حال حاضر ۱۱هزار و۱۵۰ واحد مسکونی که بیش از تفاهم نامه منعقد شده است در بافت های فرسوده  عملیات آن اجرایی شروع شده و از امروز  هم  پروژه ۲هزار و ۵۰۰ واحدی در منطقه ۱۸ آغاز خواهد شد و  فردا هم عملیات اجرایی ساخت ۲هزار واحد در محله الگو شروع به کار خواهد کرد.

او می گوید: در مجموع ۱۵هزارو ۶۵۰ واحد در قالب تفاهم نامه با شهرداری برای نوسازی بافت های فرسوده و همچنین در راستای طرح جهش تولید مسکن آغاز به کار خواهد کرد.

نیکزاد گفت:  دیدگاه بنیاد مسکن  آن است که  یک سری ساختمان مدرن خوب و فنی مطابق با الگوی اسلامی طراحی شود که هم بحث مسکونی و  هم خدمات دیگر  برای کمک به مناطق اطراف  در دستور کار قرار گیرد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  افزود: عنایت خدا است که ما به صورت نقطه ای و پازل محله به محله این محلات را به محلات الگو تبدیل می کنیم و در اجرای آن هم  از مشاوران جوان کشور  و مشاوران بخش خصوصی استفاده می شود  که برای هم افزایی بیشتر پروژه ها همواره از  ظرفیت و توان آنها استفاده می شود.

نیکزاد گفت: بار اصلی اجرای این پروژه  بر دوش بخش خصوصی است و ما در این حوزه هم افزایی بسیار خوبی با بخش های مختلف داریم.

او افزود: انجام  تعهدات برای بنیاد مسکن بسیار مهم است در هر پروژه اطلاع رسانی صورت گیرد .

رئیس بنیاد مسکن گفت:  تمامی پروژه‌ها در نقاط  مختلف  اجرا می شود  و  حاصل در آمد تمامی بخش ها در حساب ۱۰۰ امام واریز و در مناطق محروم کشور هزینه می شود .

 

منبع خبر:
  • باشگاه خبرنگاران جوان
موضوع خبر :
  • آغاز
  • عملیات
  • اجرایی
  • ساخت
  • 2هزار
  • و500
  • واحد
اشخاص :
  • رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
حوزه متولی :
  • حوزه ریاست
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (5)

نظر شما در مورد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: آغاز عملیات اجرایی ساخت 2هزار و500 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در منطقه 18 تهران چیست؟

سوال: