بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
سال مهار تورم و رشد تولید
5 روز
تا انتخابات
مجلس شورای اسلامی

36 هزار ثبت‌نامی نهضت ملی مسکن داشتیم

تاریخ ارسال : 1402/09/13

36 هزار ثبت‌نامی نهضت ملی مسکن داشتیم

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: 36 هزار و 146 نفر در طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای استان اردبیل به غیر از اردبیل, ثبت‌نام کردند.

حامد کیخسروی اظهار کرد: این متقاضیان در ۲۹ شهر استان ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد متقاضی بر اساس سه استعلام انجام شده، تعداد ۳۰ هزار و ۳۳۰ نفر واجد شرایط تشخیص داده شدند.

وی تصریح کرد: ما بر اساس تعداد متقاضیان حائز شرایط فعال و در انتظار بررسی، تخصیص پروژه را به تعداد ۱۲ هزار و ۴۶۲ نفر انجام دادیم که این تخصیص زمین در شهرهای مختلف و در بهترین فضا انجام شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل در مورد تشکیل پرونده برای هفت هزار و ۲۶۰ متقاضی در شهرهای مختلف گفت: البته در برخی از شهرها ما هیچ‌گونه متقاضی را به مرحله تشکیل پرونده نرساندیم که عمده پرونده‌های تشکیل شده در شهرهای خلخال، بیله‌سوار، مشگین‌شهر، پارس‌آباد، جعفرآباد، گرمی، نمین، سرعین و نیر بوده است.

کیخسروی از تخصیص پنج هزار و ۷۶۰ پروژه نهضت ملی مسکن برای متقاضیان خبر داد و افزود: تعداد متقاضیان دارای آورده بالای ۴۰ میلیون تومان در شهرهای مختلف استان پنج هزار و ۶۷۴ متقاضی بوده که عمدتاً در شهرهای نیر، سرعین، نمین، گیوی، گرمی، جعفرآباد، پارس‌آباد، اصلاندوز و مشگین‌شهر به همراه بیله‌سوار و خلخال واریزی مبلغ را تا ۴۰ میلیون تومان انجام داده بودند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: تعداد پروژه‌های تعریف شده برای این متقاضیان پنج هزار و ۸۵۹ واحد و شروع عملیات اجرایی پنج هزار و ۴۴۲ واحد را در شهرهای ۲۹ گانه استان شاهد بودیم که تعدادی از آنها به مرحله قرارداد ساخت و مشارکت مدنی رسیده است.

کیخسروی تعداد واحدهای دارای پروانه ساختمانی را ۲ هزار و ۹۷۵ واحد اعلام کرد و ادامه داد: تعداد واحدهای اتمام فونداسیون در ۲۹ شهر، ۲ هزار و ۱۲۰ واحد و تعداد واحدهای اتمام اسکلت و سقف نیز یک‌هزار و ۱۲۳ واحد بوده است.

وی اضافه کرد: از این تعداد ۴۷۴ واحد به مرحله اتمام سفت‌کاری رسیده و تعداد ۱۰ واحد نیز در مرحله نازک‌کاری است.

کیخسروی بیان کرد: تنها پنج واحد تاکنون به اتمام کارهای پایانی رسیده و تا پایان امسال تلاش بر این است تا بخشی از این واحدها تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل نظارت فنی و استفاده از مصالح با کیفیت را در این پروژه‌ها بسیار مهم و حیاتی عنوان کرد و گفت: تمام تلاش ما بر این است تا در بهترین شرایط این واحدها احداث و در موعد مقرر تحویل متقاضیان شود.

منبع خبر:
  • خبرگزاری مهر
موضوع خبر :
  • نهضت ملی
  • اردبیل
  • بنیادمسکن
اشخاص :
  • مدیرکل بنیاد مسکن استان
حوزه متولی :
  • معاونت مسکن و عمران شهری
دسته بندی :
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (3)

نظر شما در مورد 36 هزار ثبت‌نامی نهضت ملی مسکن داشتیم چیست؟

سوال: